درباره آريانا

مدرسه ی بین المللی آریانا درسال 1395 با هدف تعلیم و تربیت دانش آموزان خارجی مقیم کشور و اجرای برنامه های اموزشی و پرورشی با استفاده از محتوا و روش های هم طرازبا برنامه های سایر مدارس بین المللی جهان با رعایت موازین فرهنگی جمهوری اسلامی ایران تاسیس گردید.
به همین بهانه و برای آشنایی بیشتر با اهداف ، چشم انداز و مجموعه مدیریتی و کادر آموزشی پیش دبستان و دبستان بین المللی آریانا با سرکار خانم دکترسمانه موسوی فر مدیر این مدرسه به گفتگو نشستیم.

گفتگو با موسس مدرسه آریانا

من کارشناس مدیریت آموزشی ، کارشناس ارشد مدیریت آموزشی ، دانشجوی دوره دکترا مدیریت آموزشی و دارای گواهی مدیریت راهبردی از دانشگاه آکسفورد و صنعتی شریف هستم.
ده سال هم سابقه ی مدیریت مهد کودک و دوره پیش دبستانی دارم.

امروزه روان شناسان و متخصصان علوم تربیتی معتقدند که شخصیت اصلی انسان در هشت سال اول زندگی شکل می گیرد و در این سنین کودک باید تحت تعلیم و تربیت صحیح و همه جانبه قرارگیرد تا به رشد کامل جسمی، روحی و عاطفی دست یابد.در این میان مراکز پیش دبستانی و دبستانی می توانند با ایجاد امکانات آموزشی، پرورشی، اجتماعی و رفاهی ، شرایط لازم برای رشد همه جانبه کودکان را فراهم سازند. ازآن جا که آموزش قبل از دبستان و دوره اول دبستان به عنوان سال های طلایی عمر ، بیشترین تاثیر را بر رشد ابعاد گوناگون شخصیت و موفقیت آتی کودک دارد و با توجه به نقایص موجود در نظام آموزشی، موسسان این مدرسه را بر آن داشت تا نسبت به راه اندازی مدرسه کیفی مبتنی بر اصول علمی اقدام نمایند.

مهمترین شاخصه ی مدرسه ی ما تفاوت در نوع و شیوه ی آموزش هاست. آموزش های ما مبتنی بر آخرین برنامه و روش های روز دنیاست به منظور رشد خلاقیت و نوآوری ، پرورش جسمانی کودک و تکامل آداب و نگرش های اجتماعی و عاطفی کودک ، پرورش ذهنی و شناختی و افزایش هوش کودک.
به این منظور بنده به 13 کشور مختلف سفر کرده ام و از مدارس عادی و بین المللی به منظور الگو برداری بازدید نموده ام.
درکنار موارد فوق الگوی طرح کلاس درس با وجود  انواع وسایل آزمایشگاهی مانند تلسکوپ، میکروسکوپ، وسایل آزمایشگاه، کره زمین، نقشه کتابخانه و موارد بسیار دیگر موجود می باشد.
تمام کلاس های ما مجهز به بسته آموزشی روش مونته سوری می باشد. سایت مجزا و مجهز کامپیوتر در اختیار دانش آموزان است و موارد بسیار دیگر.

دقیقا . انتخاب مربیان ما براساس مصاحبه فردی صورت می گیرد. تمام مربیان ما باید مسلط به زبان انگلیسی باشند. دارای حداقل مدرک کارشناسی علوم تربیتی باشند و دورهای تربیت مربی یا دانشگاهی را در خصوص روان شناسی کودک، روان شناسی رشد، روان شناسی تربیت و امثال آن را گذرانده باشند .

بله. همینطوره. ما از حضور حدود ده نفر از بهترین اساتید و کارشناسان بهره می بریم . اساتید و بزرگوانی مانند:
آقای دکتر محسن موسوی فر، دکتر مشهدی، دکتر شاره، دکترنامی، دکترباقری نیا، دکتر امیریان ، دکتر بهرامی و خانم دکتر وظیفه دان .

تیم کاری و پر تلاش آریانا

سمانه موسوی فر

دکترای مدیریت آموزشی

سمت : موسس

حسین کوشامنش 

ارشد روان شناسی تربیتی

سمت: مدیر

محبوبه سلیمان پور 

دکترای مدیریت آموزشی

سمت :مسوول دپارتمان بازی ویادگیری

محدثه ارژنگی

 کارشناسی ارشد رشته آموزش زبان انگلیسی

سمت :سوول دپارتمان زبان (سوپروایزر)

پریسا پاکروان

کارشناسی ارشد ریاضی

سمت : معاون اجرایی

راحله کفش چیان مقدم

دانشجوی دکترای مدیریت آموزشی

سمت : معاون آموزشی

4545
آقای شهرام لاسمی (قلقلی)

سمت : زیر مجموعه دپارتمان بازی ویادگیری (نمایش خلاق ،فن بیان،بازیگری)

سفر در آریانا و مدرسه گردی را بالینک زیر تجربه کنید ورود به کلیه ساختمان و طبقات وکلاس ها بدون کلید…جهت ثبت نام در ایام کرونا میتوانید برای بازدید از مدرسه آریانا و معرفی آن به دوستان و نزدیکان خود از لینک 360درجه ما استفاده کنید و با تماس تلفنی پیش ثبت نام سال جدید را انجام دهید(آریانا اولین مدرسه شاد در ایران)😊😊

با آریانا بیشتر آشنا شوید